Rekonstrukcje i renowacje sztukaterii

Jesteś pasjonatem sztukaterii i zdobień gipsowych? Twój dom przyozdobiony jest z każdej strony pięknymi dekoracjami gipsowymi oraz rzeźbami? Musi robić to niesamowite wrażenie! Sztukateria gipsowa jest świetnym rozwiązaniem, które zapewnia elegancki i stylowy wygląd na długie lata. Wraz z biegiem czasu gipsowym elementom dekoracyjnym może przydać się nieco odświeżenia i w tym miejscu doskonale sprawdzi się nasza oferta. Wiele osób twierdzi, że uszkodzenie takie nie nadaje się już do naprawy i jest równoznaczne z nieestetycznym wyglądem całości budynku. Nic z tych rzeczy! Wraz z pomocą naszej firmy możesz poddać sztukaterię renowacji i rekonstrukcji, a tym samym nadać jej nowe życie. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Profesjonalna renowacja sztukaterii gipsowej

Firma ARTBUD podejmuje się rekonstrukcji sztukaterii. Czynimy to w oparciu o zniszczone elementy, które możemy samodzielnie zdemontować podczas renowacji. Następnie w perfekcyjny sposób odwzorowujemy je i odnowimy dosłownie każdy, nawet najdrobniejszy element. Z naszej strony możemy zapewnić wysoką precyzję oraz jakość, a także niesamowity efekt, który nastąpi bezpośrednio po renowacji sztukaterii wykonanej przez naszą firmę. Zaufaj doświadczeniu i postaw na renowację i rekonstrukcję sztukaterii gipsowej przez ARTBUD!

W jaki sposób poddajemy renowacji i rekonstrukcji sztukaterię gipsową?

  • Renowacja na bazie starej i zniszczonej sztukaterii, jest pierwszym ze sposobów na naprawę uszkodzonych elementów. Przebiega to w bardzo prosty sposób. Nasza firma może samodzielnie zdemontować zniszczoną sztukaterię z Twojej kamienicy, bądź innego budynku, a następnie dokładnie przeanalizujemy każdy jej szczegół i odwzorujemy dokładnie cały element. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, więc nie dostrzeżesz żadnej różnicy w odnowionej przez nas sztukaterii gipsowej.
  • Model na podstawie zdjęcia lub szkicu to kolejny z naszych sposobów na rekonstrukcję sztukaterii gipsowej. Wystarczy, że przedstawisz nam fotografie, na których ujęte zostały uszkodzone elementy, a my na ich podstawie wykonamy nowe elementy, które będą stanowić doskonałe odwzorowanie sztukaterii ze zdjęcia.
  • Rekonstrukcja CNC to metoda na odnowienie lub odtworzenie sztukaterii gipsowej złożonej z drobnych i wymagających precyzji elementów. Nasza firma używa w tym celu nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i dokładnie wykonać sztukaterię, na którą składa się wiele złożonych elementów.
  • Wykonujemy również sztukaterię gipsową na indywidualne zamówienie. Jeśli więc potrzebujesz gipsowych dekorów, na których zawarty zostanie konkretny wzór to nie będzie stanowiło to dla nas najmniejszego wyzwania. Wykonamy każde zlecenie dotyczące sztukaterii gipsowej, nawet te najbardziej wymagające i składające się z wielu wymagających elementów. Z pomocą naszej firmy zapewnisz niepowtarzalny styl i charakter swojej kamienicy czy hotelowi. Jeśli więc zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu indywidualnego projektu dostosowanego wyłącznie do Ciebie to skontaktuj się z nami i wspólnie stwórzmy doskonałą sztukaterię gipsową!

Renowacja sztukaterii – dla hoteli, restauracji, kamienic i innych

Dlaczego warto wybrać akurat nas do renowacji sztukaterii w Twoim domu, hotelu, restauracji czy innym budynku? Otóż każda z osób pracujących w naszej firmie jest pasjonatem i miłośnikiem sztukaterii. Doskonale wiemy jak ważny jest każdy szczegół oraz jak trudnym zadaniem jest przywrócenie sztukaterii gipsowej pierwotnego wyglądu. Jednak z radością podejmujemy się tego wyzwania i czynimy to w sposób jak bardziej skuteczny. Przekonaj się sam i skorzystaj z renowacji sztukaterii z naszej oferty!

Najwyższa jakość

Sztukateria gipsowa jest solidnym elementem wykonanym z gipsu sztukatorskiego firmy KANUF, zbrojonego siatką z włókna szklanego.

Transport

Zapewniamy dostarczenie towaru transportem własnym lub za pośrednictwem firmy kurierskiej, dzięki czemu szybko i sprawnie zrealizujemy Państwa zamówienie.

Próbka gratis

Jeśli masz wątpliwości jaki wzór sztukaterii wybrać, możesz zamówić darmową próbkę.